APIE MUS

Mūsų misija:

  • Greičiausias aptarnavimas
  • Geriausias pirkinių pasiūlymas
  • Šiuolaikiškiausia atmosfera žmonėms
  • Parduotuvė išmaniajame įrenginyje kiekvienam kaimo ar rajono gyventojui

Mūsų vertybės:

  • Didžiuotis savo laimingais klientais
  • Būti sąžiningais ir etiškais
  • Būti pozityviems ir profesionaliems
  • Dirbti taip, kad klientai sugrįžtų

Jauna šeima, gyvenanti Kauno rajone, auginanti neseniai gimusią dukrytę ir dėl didelio gyvenimo tempo nespėjantys tėveliai suprato, kad daug laiko dienoje atima būtent maisto ir kasdieninių prekių apsipirkimo tradicija prekybos centruose. O jei tokio nėra šalia namų?  Juk bet kokiai kelionei reikia susiruošti, aprengti mažuosius, susikrauti vežimėlius, buteliukus, žaisliukus, nieko nepamiršti ir dar savim pasirūpinti, o kur kelionė, automobilių spūstys, eismas, šviesoforai, pėstieji, žiedinės sankryžos, paieška kur prisiparkuoti ir tt?! Visa tai užtrunka daugiau kaip valanda laiko per dieną, o kur dar produktų paieška, eilės kasose, vaikų norai, skubantys pikti žmonės ir kelionė atgal namo! Tokia “pramoga” iš mūsų dienos atima bent 3 val. Laiko, jau nekalbant apie tuos, kurie nevairuoja ir į miestą keliauja viešuoju transportu ..

Supratę padėtį sukūrėme Emaistas.lt online parduotuvę su pristatymu tą pačią dieną Kauno miesto bei rajono gyventojams. Kad mamos savo laiką galėtų skirti sau bei savo šeimai, daug dirbantys – nesivargintų po darbo skubėti prie ištuštėjusių lentynų, garbingo amžiaus žmogus – oriai apsipirktų ir būtų pasirūpinta neiškėlus kojos iš namų, o jaunimas galėtų skirti savo laiką naujoms idėjoms, mokslams bei laisvalaikiui.

Produktus pristatome Jums patogiu metu. Neįpareigojame Jūsų rinktis tam tikro laiko, kad nereikėtų derintis prie mūsų, nes pristatome pirkinius tik tada, kai esate namuose, prieš tai paskambinus kurjeriui ir suderinus tikslų laiką, po užsakymo. Pristatymo išlaidos tik 1,59 Eur visoje aptarnaujamoje teritorijoje, o  minimalus krepšelis vos nuo 14,99 Eur. Atsiskaitymas saugiu būdu, Jums nereikės vargti darant pavedimus bankuose, nes atsikaitymus surenka ir sąskaitas sugeneruoja OPAY.lt sistema, tad užtruksite vos kelias sekundes! Taip pat visada galite atiskaityti grynaisiais pinigais, gaunant prekes.

Vertiname visus savo klientus, tad produktus teikiame šviežius ir kruopščiai atrinktus. Formuodami asortimentą, orientuojamės į sveikesnės mitybos produktus bei aplinkos tausojimą, tad nenaudojame plastiko maišelių produktų pristatymui. Mūsų tikslas, kokybiški maisto produktai už prieinamą kainą ir greitas pristatymas Kauno miesto bei rajono gyventojams iki namų durų.

www.emaistas.lt